головна » статті

Юлія Ярошенко – Міс БДПУ-2018

15.03.2018

Разом із весною, хоч і календарною, та ще і з морозними ночами і не такими вже й теплими днями, прокидається інша краса – дівоча! І саме в отакі щорічні чаруючі моменти головний корпус Бердянського державного педагогічного університету та його актова зала перетворюються в кількагодинну феєрію дівочої краси та привабливості – проходить конкурс «Міс університет». 

Цьогоріч право одягнути корону найкрасивішої виборювали: студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання Анастасія Мітяєва, студентка першого курсу факультету філології та соціальних комунікацій Валерія Чорна, студентка першого курсу факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Анастасія Чорна, студентка першого курсу факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Дар’я Куліда, студентка третього курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Юлія Ярошенко та студентка третього курсу гуманітарно-економічного факультету Мар’яна Комарь. Наші учасниці – сильні, впевнені у собі, амбітні та привабливі, кожна з яких знає, чого хоче досягнути у житті, саме тому вони обрали наш університет – місце, де народжується їхнє та майбутнє нашої країни.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор БДПУ, доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов.

Демонструючи всю свою привабливість та неповторність у змаганнях під назвами «Дівчина-весна», «Конкурс талантів» та «Дефіле у вечірній сукні», дівчата крок за кроком наближалися до фінального оголошення результатів. Окрім їхніх викладачів, друзів-
однокурсників, студентів БДПУ, які своїми оваціями підбадьорювали кожний їхній сценічний вихід, усе «красиве дійство» оцінювало журі. До його складу входили: проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич; голова профспілкової організації університету, кандидат педагогіч-них наук, доцент, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола; редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів; представник фірми «Point-internet» Андрій Чепрасов; власниця арт-студії і бренду «КосмоАрт», член організації «Краса України» та «Всесвітньої асоціації краси» Єлизавета Жигула.

Під час перерв між конкурсами та роботи журі глядачів – справжніх прихильників університетської краси розважали наші Дар’я Ілікчиєва та Євгенія Сєрих та студенти-хореографи зворушливими піснями та танцювальними композиціями.

Організатори свята висловили вдячність за фінансову допомогу в  підготовці та створенні сьогоднішнього свята  профспілковому комітету університету; за надану фотозону у фойє 1-го корпусу університету – студії декору «Море див»; за подарункові сертифікати на дизайн брів, макіяж та укладку волосся – б’юті-студії «Елеганс»; за подарункові сертифікати – б’юті арт-студії «Космо»; міському інтернет-провайдеру «Поінт-інтернет»; оптовій фірмі «Браво»; за подарунковий сертифікат для переможниці конкурсу – ювелірному магазину «Алмаз»; за допомогу в організації та підготовці свята –  магістранту спеціальності «Хореографія» Дмитру Єфименку…

І ось – довгоочікувані результати конкурсу: почесне звання  “Міс Грація” виборола – Дар’я Куліда, “Міс Привабливість” – Анастасія Мітяєва, “Міс Чарівність” – Валерія Чорна, “Міс На-тхнення” – Мар’яна Комарь, “Віце-міс” – Анастасія Чорна, а володаркою корони та титулу “Міс університет-2018” стала студентка третього курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Юлія Ярошенко. 

Корону переможниці вручила володарка конкурсу «Міс університет–2017» студентка економіко-гуманітарного коледжу Бердянського державного педагогічного університету Наталя Авер’янова.

«Університетське Слово»

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама