головна » статті

Ювілей. 95 років інженерно-технічній освіті Бердянська

19.01.2017

Олена Кожушко, викладач машино-будівного коледжу

 

Ювілей є перехрестя минулого, теперішнього і майбутнього. Сьогоднішній вік Бердянського машинобудівного коледжу ЗНТУ – це 95 років з часу заснування, помножених на долю кожного, кому школа машинобудування  стала аlma mater!

Сьогодні в коледжі навчається  сотні студентів. Підготовка здійснюється на базі 9 та 11 класів за спе-ціальностями ”Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях”, ”Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування”, ”Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів”, “Обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів”, “Фінанси, банків-
ська справа та страхування”  на денному та заочному відділеннях.

На цьому ми не зупиняємося . Енергійне керівництво працює над відкриттям нових спеціальностей, які потрібні сьогодні на ринку праці нашого міста та області.

Гордість навчального закладу – педагогічний колектив. Показником високої працездатності його є той факт, що із 42 викладачів один має звання  «Почесний громадянин міста Бердянська» та «Заслужений працівник освіти», 5 -  звання «Відмінник освіти», один має звання «Заслужений вчитель України» , 24 мають вищу кваліфікаційну категорію, 16 – присвоєно педагогічне звання «викладач-методист», 2 викладачі – кандидати наук. Всіх їх
об’єднують любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, відданість справі, якій служать.

Сьогодні коледж – це два навчальних і один виробничий корпуси, що містять 47 приміщень, у яких створені спеціалізовані кабінети та лабораторії, навчальні аудиторії загального призначення, зала курсового та дипломного проектування, спортивна та актова зали, два комп’ютерних класи, оснащених сучасним обладнанням, мультимедіапроекторами. В коледжі є гуртожиток, який облаштований  всім необхідним для проживання студентів: кімната для відпочинку,тренажерний зал  та інше.

Зусилля  колективу спрямовані на підготовку не просто фахівця, який володіє вузькопрофесійними знаннями і навичками праці, а спеціаліста – діяча, соціально-мобільну особистість, яка уміє працювати з людьми, може бути здібним організатором, не байдужим до громадського життя, здатна захистити власні інтереси, інтереси свого колективу. І в цьому напрямку адміністрація коледжу докладає багато зусиль, а саме на початку 90-х років минулого сторіччя Бердянський машинобудівний технікум отримав назву коледж  і розпочав випуск бакалаврів, які з успіхом продовжували своє навчання на базі Київського політехнічного університету. На початку двохтисячних ми стали підрозділом Запорізького національного технічного університету і наші випускники успішно продовжують навчання за обраним фахом у цьому навчальному закладі.

А сьогодні завдяки енергійній праці адміністрації  коледжу ми активно співпрацюємо з найуспішнішим підприємством нашого міста - «Бердянськими жниварками».  Результатом цієї співпраці є можливість для наших студентів на практиці використовувати свої знання та відшліфовувати практичні навички в умовах заводських цехів, з подальшим працевлаштуванням особливо успішних студентів. Підприємство «Бердянські жниварки» швидкими темпами розвивається, втілюючи нові технології та нове обладнання з Європи,  і має потребу в кваліфікованих, амбітних спеціалістах, яких саме і випускає Бердянський машинобудівний коледж ЗНТУ.  

 25 січня 2017 року, о 13.00,  в актовій залі коледжу відбудуться урочистості з нагоди святкування 95-ї річниці Бердянського машинобудівного коледжу ЗНТУ. Запрошуємо всіх!

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама