головна » статті

З любов’ю до людей

03.09.2013

Охайні та затишні палати, зручний санвузол з сучасним приладдям, комфортний коридор у неврологічному відділенні Андріївської районної лікарні – це, як вважають керівники Бердянської районної адміністрації В.П.Чепурний та заступник голови Бердянської районної ради Ж.О.Васильчик, запорука скорішого одужання тих, хто потрапляє з будь-якими недугами в лікувальну установу.

Не секрет, що це відділення давно потребувало реконструкції, і не косметичної, а серйозної, капітальної, із заміною водопровідних труб, промиванням системи опалення, ремонтом палат, заміною зношеного за багато років роботи лінолеуму, а також сучасним оздобленням стель та панелей.

До роботи взялися завзято, за методом народного будівництва, адже в районі є багато небайдужих людей, фермерів, підприємців, які готові вкладати і свої кошти, і свій час, аби жителі Бердянського району відчували себе в лікарні як вдома. Відгукнулися керівники фермерських господарств В.О.Пелешко (АФ “Смирнова”), В.Й.Стешенко (АФ “Долинська”), В.О.Чердаклієв “Агросоюз”), які виділили кошти на придбання будівельних матеріалів і виконання робіт.

Табличка з написом “Палата відремонтована за кошти ПСП АФ “Перемога” буде тепер прикрашати затишне приміщення неврологічного відділення, де лікуватися буде не тільки зручно, а й приємно. Про це подбали виконуюча обов’язки генерального директора ПСП АФ “Перемога” Т.В.Солонина та бухгалтер агрофірми Ю.В.Гринько, доньки колишнього керівника ПСП АФ “Перемога” В.М.Саєнка, який передчасно пішов з життя і який завжди опікувався медичною галуззю Бердянського району.

– Відремонтована палата – це данина пам’яті батька, – пояснили Тетяна Володимирівна і Юлія Володимирівна, – якого вже півроку немає з нами. Нехай вона нагадує жителям Бердянщини, які будуть тут лікуватися, про добрі справи, зроблені Володимиром Миколайовичем при житті.

З вдячністю вручив Почесну грамоту Бердянської райдержадміністрації Т.В.Солонині та Ю.В.Гринько голова району В.П.Чепурний і побажав успіхів у подальшій роботі на селянській ниві. Ремонт планується закінчити протягом місяця, щоб уже в листопаді медичні працівники розпочали роботу у затишному і сучасному неврологічному відділенні ЦРЛ.

Олена Прокопенко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама