головна » статті

З нагоди Дня соборності україни. «Ми — велика єдина країна!»

28.01.2016

День Соборності України 22 січня Бердянськ відзначив мітингом на площі Першої Бердянської Ради та урочистою ходою вулицями міста. Величезний прапор України 15-метрової довжини розгорнувся під вікнами міськвиконкому в руках активістів як символ величності та  єдності Української держави.

Юлія Тисленко

 

Після цього в залі засідань виконкому відбулися урочисті святкові збори, в яких взяли участь керівники міської влади, представники громадськості, волонтерських організацій, освітяни, учасники Революції Гідності, військовослужбовці та інші містяни з активною громадянською позицією.

Зі святом присутніх привітали секретар міськради Олексій Холод, керуюча справами міськвиконкому Олена Фойт; від імені волонтерських організацій «Берегині Таврії», «Наші Атланти», «Захист», що нещодавно об’єднали свої зусилля  на ниві допомоги  Збройним Силам України, волонтери Ольга Коник та Анетта Омельченко бажали присутнім терпіння, миру, злагоди. Ці відважні жінки за-уважили, що саме волонтерство стало справжнім акордом єдності, воно об’єднало багатьох українців Сходу і Заходу, українців різних со-ціальних прошарків.

Від імені освітян міста привітала присутніх завідувачка відділу освіти Наталія Лазуренко.

Щиро звучали побажання здоров’я, миру, добра, щастя, мужності і витримки, успіху та єдності. «Ми — велика єдина країна!» — неодноразово лунало з трибуни.

Військовий комісар Бердянського військкомату Володимир Роговий виконав почесну місію — вручив посвідчення учасника бойових дій О.Васильєву (на фото зліва). 

За значний внесок в організацію благодійної допомоги військовослужбовцям, за  мужність під час збереження територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України та з нагоди Дня Соборності України Почесними відзнаками Запорізької обласної державної адміністрації та міського голови Бердянська були відзначені священослужитель Української православної церкви Київського патріархату Степан Вилущак,   учасник антитерористичної операції, майор Збройних Сил України  Валерій Кірик, голова Бердянського Центру допомоги учасникам АТО Олександр Печніков та його заступник Дмитро Зубович,   бібліотекар Центральної міської бібліотеки Лідія Скочинська, старший науковий співробіт-ник Бердянського краєзнавчого музею Христина Петрина, Нововасилівський сільський голова   Анатолій Кулага, директор ДОЦ „Червона гвоздика” Тетяна Михайленко, методист міськво Світлана Васильєва.

Хвилиною мовчання (на фото справа) учасники урочистих зборів вшанували пам’ять Героїв, що за всю історію існування України поклали свої долі та життя на вівтар незалежності,   соборності, свободи і державності.

У Бердянському районі свято Со-
          борності України відзначили днем раніше — 21 січня. У залі засідань районної ради лунали слова вітань нагородженим відзнаками Запорізької обласної державної адміністрації та всім присутнім на святі. Грамоти та подяки за внесок у допомогу Збройним Силам України, організацію благодійної допомоги військово-службовцям та патріотичне виховання молоді з рук заступника голови Бердянської райдержадміністрації Геннадія Бєлогурова та помічника народного депутата Олександра Пономарьова Алли Токаревої отримали волонтери Анатолій Круглий і Олег Гончар, колектив краєзнавчої студії для юнацтва «Джерельце» при Осипенківському народному краєзнавчому музеї та особовий склад 2-го реактивного артиле-рійського дивізіону 27-ї реактивної артилерійської бригади.

Керівництво та особовий склад дивізіону, що близько року базується на території Бердянського району, долучаються до суспільного життя району. Вони виступили ініціаторами низки соціальних акцій, що пройшли в ра-йоні на підтримку сімей мобілізованих та учасників АТО, дітей з сімей вимушених переселенців, дітей з обмеженими можливостями.

Після отримання заслужених нагород учасники урочистих зборів залюбки слухали талановиті виступи викладача Луначарської дитячої музичної школи Уляни Єгорової, художнього керівника Луначарського Будинку культури Сергія Цвігуна та вокального ансамблю „Чарівниці”.

 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама