головна » статті

З нагоди професійного свята...

13.06.2019

На урочистому заході з нагоди професійного свята — Дня журналіста за сумлінну і плідну працю, професійні досягненняПочесними грамотами міського голови були відзначені медійники міських газет «Південна зоря» і «Бердянские ведомости», ТРК «ЮГ» і КП «ТБ-Бердянськ».

Відзнаки отримали відповідальний секретар редакції газети «Південна зоря» Світ-лана Тітова, журналіст Олександр Стариков, директор ТОВ «Південна зоря»  Юлія Тисленко; журналіст  газети «Бердянские ведомости» Марина Карабань; редактор дитячих програм ТРК «ЮГ» Тетяна Ткаченко, журналісти ТРК «ЮГ» Нікіта Журавльов і Марина Горбаченко; журналісти КП «Бердянська міська телекомпанія «ТБ-Бердянськ» ведуча програм Юлія Ваченкова, кореспондент Яна Каловська, оператор Олександр Кузнєцов. 

 

До відзначення роботи медійників у їх професійне свято долучилася і Національна спілка журналістів України. До речі, цього року найбільша творча журналістська організація держави відзначила почесний ювілей – 60-річчя з дня заснування.

Так, Подякою з нагоди цієї солідної дати та за консолідацію творчого потенціалу медійників Бердянська (що дала добрий  результат – завершення роботи і вихід 5-го тому «Енциклопедії Бердянська», унікального в історії міста видання) НСЖУ відзначила головного редактора газети «Південна зоря» Віктора Михайличенка; за участь у організації щорічного популярного в Україні медійного форуму – фестивалю журналістів «Азовське літо», а також підтримку ідей і завдань НСЖУ – головного редактора ТРК «ЮГ» Дарину Братанову і головного редактора газети «Бердянские ведомости» Валерію Буханову.

За підписом голови НСЖУ Сергія Томіленка грамоти від Спілки журналістів отримали редактор газети «Бердянские ведомости» Олексій Ус і головний спеціаліст прес-служби Бердянської міськради і міськвиконкому Віра Міхешкіна.

Запорізька обласна організація НСЖУ Почесними грамотами відзначила Тетяну Громович (на фото у центрі), журналістів ТРК «ЮГ» Володимира Головатого і Сергія Старушка  –  за відданість професії,    принциповість, активність, наполегливість у справі правдивого і чесного висвітлення подій у суспільстві та з нагоди Дня журналіста.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама