головна » останні новини

З офіційних джерел

02.08.2019

Затверджено два проекти, які фінансуються  за кошти ДФРР

Кабінет Міністрів України затвердив до фінансування коштом Державного фонду регіонального розвитку 11 проектів Запорізької області на суму 75,3 млн грн., серед яких два проекти Бердянська. За інформацією управління капітального будівництва виконкому, це проект з модернізації медичних закладів – кардіологічного корпусу міської лікарні м. Бердянська на суму 3 млн. 336 тис. грн, співфінансування з міського бюджету складає майже 400 тис. грн.

Реалізація проекту сприятиме підвищенню якості медичних послуг та дозволить створити оптимальні умови перебування для пацієнтів. Завдяки проведенню термомодернізації будівлі (заміна вікон, ремонт покрівлі, утеплення фасаду) очікується зменшення тепловитрат і, як результат, економія бюджетних коштів.

А також проект з реконструкції та капітального ремонту будівлі освітнього закладу – ДНЗ № 27 «Сонечко», що в мікрорайоні 8 Березня, на суму 6 млн. 194 тис. грн, співфінансування з міського бюджету майже 700 тис. грн. У відремонтованому за стандартами «Нового освітнього простору» закладі будуть створені комфортні умови для надання якісної освіти та розвитку дітей. Впровадження енергозберігаючих технологій сприятиме зменшенню споживання енергоресурсів. Планується в межах цих коштів відремонтувати й утеплити покрівлю, замінити вікна, утеплити фасад закладу.

Началась  инвентаризация бездомных животных

В Бердянске стартовал первый этап инвентаризации бездомных животных. В течение трех суток волонтеры фотографировали и регистрировали на специальном сайте собак и кошек, которые были обнаружены на 20 участках города.

В общем Бердянск поделен на 86 участков. Полная инвентаризация бездомных животных позволит определиться с глубиной существующей проблемы и регулярно исследовать эффективность работы организаций, регулирующих численность собак и кошек на улицах города.

Вода в морі відповідає санітарним нормам

Ряд ЗМІ поширили інформацію про виявлені факти кишкових захворювань у Бердянську через наявність інфекційної палички в морі. В інфекційному відділенні міської лікарні дійсно перебуває 14 чоловік з кишковими захворюваннями. Люди вбачають причиною хвороби воду в морі. Фахівці ці слова спростовують.

– Щотижня ми беремо проби і проводимо дослідження морської води. Жодних інфекційних збудників не виявлено, – повідомила редакції головний санітарний лікар міста Олександра Кікарош.

На косе продолжают травить комаров

В этом году график работ по протравке комаров был смещен из-за возникшей жалобы, которую подал один из участников тендеров на проведение профдезинфекции, результаты торгов оказались заблокированными. В итоге время, наиболее подходящее для травли личинок комаров, было упущено.

Последствия оказались предсказуемыми: жители косы и отдыхающие, страдающие от атак комаров, вынуждены были надевать куртки с капюшоном и штаны, чтобы пробежать сквозь посадку к морю.

Результаты протравки видны сразу и начинают действовать на насекомых буквально через 15 минут.

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама