головна » статті

З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ. Кожному дитячому майданчику — власного опікуна

09.08.2013

Кожний дитячий майданчик у різних мікрорайонах Бердянська буде під опікою відповідного ОСББ. Таку пропозицію внесли члени міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, чергове засідання якої відбулося під головуванням заступника міського голови Людмили Шаповал. Саме така ідея догляду за дитячими майданчиками буде назабаром запропонована керівникам ОСББ на черговій нараді з боку міської влади.

Микола Бучик, головний державний інспектор територіального управління Держгідропромнагляду у Запорізькій області, зазначив, що протягом останніх років силами меценатів у Бердянську з’явилося багато дитячих майданчиків, котрі офіційно не під опікою ані “Житлосервісів”, ані ТОВ КК “Коменерго-Бердянськ”. Турботу за додержанням таких майданчиків у належному стані, які обладнані завдяки спонсорам та меценатам, взяли на себе
об’єднання співвласників багато-квартирних будинків, тобто настав час запропонувати ОСББ оформити офіційно догляд за дитячими майданчиками, а саме  взяти їх на баланс.

За  інформацією начальника управління житлового господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради Людмили Ніколаєнко, станом на теперішній час, згідно з обстеженням дитячих і спортивних майданчиків, що розташовані на прибудинкових територіях Бердянська у різних мікрорайонах міста,  в нашому місті обладнано 96 дитячих майданчиків.

“На виконання протокольного доручення засідання Кабінету Міністрів України від 15.05.2013 року та відповідного листа Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва від 28.05.2013 р. за № 1420/03 “Про забезпечення обстеження дитячих і спортивних майданчиків”, з метою вживання вичерпних заходів для забезпечення  безпечної експлуатації дитячих майданчиків або прийняття рішення про їх невідкладне закриття,  в травні цього року нами проведено обстеження усіх дитячих і спортивних майданчиків, що розташовані на прибудинкових терито-ріях  Бердянська”,- пояснила Людмила Ніколаєнко.

До складу відповідної комісії з обстеження технічного стану дитячих і спортивних  майданчиків, що розташовані на прибудинкових територіях нашого міста, яку очолила  начальник управління житлового господарства Людмила Ніколаєнко, уві-йшли спеціалісти управління, керівники КП “Житлосервіс-2А”, ТОВ КК “Коменерго-Бердянськ” та голови ОСББ.

В результаті інвентаризації дитячих майданчиків нашого міста виявилося, що з 96 майданчиків 35 стоять на балансі  КП “Житлосервіс-2А” та ТОВ КК “Коменерго-Бердянськ”. Саме ці підприємства обслуговують майданчики та піклуються, щоб кожен з них знаходився у відповідному безпечному для дітей стані. Комісія надала припис полагодити 13 майданчиків.

“На теперішній час усі майданчики міста знаходяться у справному стані, - стверджує Людмила Ніколаєнко. - Однак проблема власників 61 майданчика залишається невирішеною. Ми маємо намір звернутися до голів ОСББ з рекомендацією не тільки продовжувати піклуватися про дитячі майданчики, розташовані на прибудинкових територіях, але й поставити їх на обслуговування”.

У 2007-2008 роках на виконання Програми капітального ремонту за кошти місцевого бюджету було обладнано 12 дитячих майданчиків на суму
179 622,00 тисячі гривень у різних мікрорайонах міста, а саме: в мікрорайонах “Центр міста” - 2; “Скловолокно” - 2; “Колонія” - 2; “АКЗ”-1; “Військове містечко” - 1; “АЗМОЛ”-1; “8 Березня” - 1; “Коса”-1.

Усі обладнання для цих майданчиків мають відповідні сертифікати та розташовані згідно з архітектурними нормами, мають відповідні погодження.

Таким чином, турбуючись про безпеку дітей, міська влада запропонує ОСББ докласти зусиль для того, щоб привести документацію стосовно дитячих майданчиків, які не мають на сьогодні офіційних власників, до відповідності.

Прес-служба виконкому

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама