головна » останні новини

Запобіжні заходи проти коронавірусу у районі

12.03.2020

На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС обговорили організацію заходів із запобігання поширенню корона-вірусу на території Бердянського району.

Людмила Пасько, головний лікар Андріївської ЦРЛ, повідомила, що з персоналу медиків створені дві бригади з інфекційного контролю. Нині триває їх оснащення спецодягом, респіраторами. Підготовлено три інфекційні бокси. В разі потреби буде задіяно відділення хірургії на 33 місця.

 На три місяці роботи бригад  (такий строк визначений наказом МОЗ) на одяг потрібно 57 тис. грн. Відповідний лист до райради про виділення бюджетних коштів надісланий. Швидкі тести адміністрація лікарні планує придбати за власний рахунок. Вартість одного  пакета з 25 тестами – від 3500 до 10000 грн.

– Нині у лікарні знаходяться вісім хворих на нижньодольову пневмонію, – розповіла Людмила Пасько. – Стан важкий. Доводиться призначати антибіотики четвертого покоління.

– Наше головне завдання, – доповнила санлікар Олександра Кікарош, – роз’яснювати людям правила індивідуальної гігієни та захисту. І придбати швидкі тести, які показують результат протягом кількох годин. Будемо сподіватися на позитивний результат нашої спільної роботи. 

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама