головна » статті

Засідання колегії Бердянської районної державної адміністрації

29.03.2018

У вівторок, 27 березня, відбулося засідання колегії Бердянської районної державної адміністрації. Було розглянуто п’ять питань порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Про забезпечення надійності та безпеки експлуатації шкіл, дитсадочків, медичних та культурних закладів району доповів начальник управління соціального захисту населення БРДА Сергій Дехтяр.

Питання безпеки важливе й актуальне завжди, але вчергове зосередити на ньому увагу змусили останні сумні події в ТРК російського м. Кемерово, де внаслідок пожежі загинуло більше 60 людей, та минулорічна трагедія в одеському таборі «Вікторія».

Як розповів Сергій Дехтяр, перед початком навчального року перевірялись усі навчальні заклади району, у листопаді минулого року були перевірені 73 об’єкти соціальної інфраструктури. Під час перевірок робоча група, до складу якої увійшли й представники ДСНС,  виявила ряд недо-ліків. Питання знаходиться в стадії вирішення, але потребує значних фінансів. Уже виділено більше 350 тисяч грн на обробку горищ, частина робіт вже виконана. Роботи виконуються за рахунок районного бюджету.

Після розгляду питання голова БРДА Роман Молодецький дав протокольне доручення управлінню соцзахисту спільно з представниками служби надзвичайних ситуацій перевірити горища, підвали, підсобні приміщення об’єктів соціальної інфраструктури району на предмет захаращеності і навести лад там, де це необхідно. Крім того, обов’язково перевірити стан електроприладів та проводки.

Про основні напрямки роботи по запобіганню і протидії корупції розповіла начальник відділу кадрової роботи апарату БРДА Ірина Бабак. Питання корупції завжди на часі, зазначила Ірина Василівна, аналіз стану проводиться щокварталу, наразі порушень не виявлено.

Керівник апарату БРДА Алла Галущак доповіла про роботу зі зверненнями громадян, проаналізувавши статистику та структуру звернень. Порівняно з 2016 роком їх кількість зменшилась, 70 % від загальної кількості становлять питання соцзахисту населення.

Алла Федорівна зазначає, що офіційним засобом оприлюднення інформації райдержадміністрації є сайт БРДА (http://berda.gov.ua) і він повністю забезпечує громадянам доступ до публічної інформації.

Юлія Тисленко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама