головна » статті

Знайомтеся, новий лікар

06.09.2013

Мешканцям Новопетрівської амбулаторії, можна сказати, пощастило: нещодавно тут розпочав роботу новий лікар сімейної медицини Костянтин Іванович Коломієць.

Адже відомо, що медичних працівників, особливо високої кваліфікації, у сільську місцевість калачем не заманиш – не хочуть сюди їхати молоді спеціалісти, бо нема умов, нема житла, багато труднощів, а своїх сільрада теж вивчити не може за браком коштів.

Та сталося так, що донецький лікар Костянтин Іванович із сім’єю відпочивав на березі Азовського моря і дуже йому сподобалися і Бердянщина, і щирі мешканці цього дивного краю. Прийнявши рішення тільки придивитися, познайомитися ближче, він вже не міг відмовитися: “Дуже мені тут до душі все прийшлося”, та й з’ясувалося, що в Новопетрівці немає лікаря.

Це кардинально змінило все, і тепер освічений медичний працівник з великим стажем (понад 30 років), високою кваліфікацією (10 років на швидкій, 10 років педіатром, лікарем загальної практики) веде прийом жителів Новопетрівської сільської ради.

Тож, якщо ви нездужаєте чи просто хочете проконсультуватися з лікарем, не зволікайте з візитом, приходьте з будь-якими проблемами, адже здоров’я своє, дітей – це найголовніше в нашому житті.

Олена Прокопенко

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама