головна » статті

Зустріч із президентом фонду

23.05.2019

10 травня під час візиту до Львова засновниця американського Фонду ім. К. Ковшевич доктор Христина Ковшевич-Дурбак зустрілась та обговорила майбутню співпрацю з деканом факультету журналістики ЛНУ, професором Іваном Крупським та представниками Фонду в Україні, поспілкувалась із студентами-журналістами – стипендіатами Фонду. На зустрічі був присутній координатор Фонду в Україні, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів.

Зустріч відбулася у теплій атмосфері, тим паче очільниця Фонду прекрасно розмовляє українською. Жодних мовних бар’єрів не було, навпаки, пані Христина заохотила студентів вивчати іноземні мови інтенсивніше, особливо англійську. Оскільки вважає, що саме це дозволить не лише розширити власні можливості, а й більше розповісти світові про Україну.

Кожен із стипендіатів мав можливість розповісти про свої захоплення, вміння та навички. Звісно, всі студенти особливо вдячні, адже завдяки співпраці з’явились додаткові можливості для мотивації та розвитку. А це – умови для кращого вивчення іноземної мови та бажання вчитись ще більше.

До студентів звернулись і гості факультету: координатор Фонду в Україні, редактор газети Бердянського державного педагогічного університету «Університетське Слово» Степан Герилів та професор Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Анна Капустян, які побажали студентам здобувати нові знання і згодом фондувати у майбутнє України.

Степан Герилів нагадав, що цьогоріч Фонд святкує ювілей – 20 років з часу заснування. Тож як привітання усі заспівали і побажали пані Христині, координаторам та учасникам Фонду наше щире українське – «Многая літа».

Зазначимо, що американський Фонд імені К. Ковшевич фінансує навчання 12 студентів БДПУ із усіх шести  факультетів, надаючи для цих цілей більше ніж 100 тис. грн. щорічно.

Наприкінці розмови Христина Ковшевич-Дурбак подякувала студентам-журналістам за зустріч та побажала не боятись підкорювати нові вершини: «Я дуже радо буду далі Вас підтримувати, але лише не забувайте – тримайтеся своєї мрії і працюйте над її досягненням. Не дозволяйте нікому збити Вас з мети. Можете поступитись на крок, аби ця людина подумала, що Ви її послухали. Але потім повертайтеся на свою дорогу»…

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама