головна » статті

Зустріч за круглим столом

26.03.2020

Минулої п’ятниці у гостинній залі преси газети «Південна зоря» відбулося засідання бюро Бердянської міської організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ). Приводом для зустрічі журналістів Бердянська за круглим столом стали одразу декілька подій.

На початку зустрічі з ювілеєм – 60-річчям від дня народження – урочисто привітали члена Національної спілки журналістів України, краєзнавця, директора музею Бердянського морського порту Євгена Денисова (на фото). За багаторічну співпрацю із місцевими медіа, професійне дослідження, збереження та висвітлення інформації щодо духовної, історичної спадщини рідного краю Євген Сергійович отримав почесну Подяку від голови Національної спілки Сергія Томіленка.

Приємною подією стало поповнення рядів творчої організації двома молодими журналістами. Так, одноголосно до лав Спілки колеги прийняли Інну Буніну та Нікіту Журавльова (на фото угорі). Для тих бердянців, хто цікавиться суспільним життям міста і регіону, регулярно читає місцеву пресу і спостерігає за новинами з екранів своїх телевізорів, ці імена знайомі. Молоді, професійні, перспективні – такі характеристики лунали із вуст їх старших колег.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свої творчі доробки – сучасні видання «На зламі епох» (2019) та «Піони для Алесі» (2020) презентували автори – журналісти, члени НСЖУ Віктор Михайличенко і Віктор Семеновський. Про ці збірки «Південна зоря» вже розповідала читачам на своїх сторінках (26.09.2019 р. № 39 і 27.02.2020 р. № 9).

Наприкінці зустрічі спілчани обговорили поточні справи та плани на майбутнє.

 Юлія ТИСЛЕНКО

ОтменитьДобавить комментарий

Реклама